Çince Tercüme ÇeviriÇince Çeviri ve Yeminli Tercüme

UskudarTercume™ ehil dil uzmanları ile nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Çince Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. UskudarTercume™’in Çince mütercim tercümanlarda aradığı üstün vasıfları sitemizin kariyer sayfalarında bulabilirsiniz.

UskudarTercume™ hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun Çince çözümleri sunmaktadır. Çince yeminli tercüme, çeviri, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmetlerine ihtiyacınız varsa sitemizdeki formları kullanarak bizden teklif isteyebilir ya da bir müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu hizmet seçenekleri arasındaki farklar aşağıda özetle açıklanmıştır. Daha detaylı bilgiyi sitemizin Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz.

Çince Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

UskudarTercume™ in sunduğu Çince çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Çince Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

Çince – Türkçe – Çince matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

Çince Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

Çince – Türkçe veya Türkçe – Çince noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

Çince Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Çinceya çevrilmesidir. UskudarTercume™ çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

Çince Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya da raporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan Çinceya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her UskudarTercume™ hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

Çince Çapraz Çeviri

Çince bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin Çince – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. UskudarTercume™ sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

Çince Tercüme (Sözlü)

UskudarTercume™ Çince – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, Çince ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. UskudarTercume™ tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

Çince Masaüstü Yayıncılık

UskudarTercume™ font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. Çince Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir Çince dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı Çince dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).


Konu Etiketleri: üsküdar tercüme, Akademik, Ardıl, bürosu, ceviri, Edebi, faydalanabilirsiniz, her dilden, hizmeti, hukuki, languages, Noter, olarak, Sektörel, Serbest, Simultane, Sözleşme, sözlü, tasdikli, teknik, tercuman, tercume, Tercume Ofisi, Tercüman, tercüme, Terc  • Fransızca Tercüme Çeviri
  • Arapça Tercüme Çeviri
  • İspanyolca Tercüme Çeviri
  • Rusça Tercüme Çeviri
  • İtalyanca Tercüme Çeviri
  • Çince Tercüme | Çince Yeminli Tercüme | Çince Çeviri | Üsküdar Yeminli Terc ...
  • Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller
  • Tez Tercumesi
  • İthalat İhracat Belgelerinin Çevirisi
  • Düzelti Redaksiyon Tercüme Hizmetleri