İtalyanca Tercüme Çeviriİtalyanca Çeviri ve Yeminli Tercüme

UskudarTercume™ ehil dil uzmanları ile nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz İtalyanca Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır.
UskudarTercume™ her ihtiyaca ve her bütçeye uygun İtalyanca tercüme hizmeti sunmaktadır.

İtalyanca Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

UskudarTercume™ in sunduğu İtalyanca çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

İtalyanca Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

İtalyanca – Türkçe – İtalyanca matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

İtalyanca Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

İtalyanca – Türkçe veya Türkçe – İtalyanca noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

İtalyanca Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce İtalyancaya çevrilmesidir. UskudarTercume™ çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

İtalyanca Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya da raporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan İtalyancaya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her UkudarTercume™ hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

İtalyanca Çapraz Çeviri

İtalyanca bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin İtalyanca – Türkçe ardından da Türkçe – İtalyanca gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir.UkudarTercume™ sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

İtalyanca Tercüme (Sözlü)

UskudarTercume™ İtalyanca – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, İtalyanca ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. UskudarTercume™ tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

İtalyanca Masaüstü Yayıncılık

UskudarTercume™ font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. İtalyanca Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir İtalyanca dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı İtalyanca dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).


Konu Etiketleri: üsküdar tercüme, Akademik, Ardıl, bürosu, ceviri, Edebi, faydalanabilirsiniz, her dilden, hizmeti, hukuki, languages, Noter, olarak, Sektörel, Serbest, Simultane, Sözleşme, sözlü, tasdikli, teknik, tercuman, tercume, Tercume Ofisi, Tercüman, tercüme, Terc  • İspanyolca Tercüme Çeviri
  • Çince Tercüme Çeviri
  • Fransızca Tercüme Çeviri
  • Arapça Tercüme Çeviri
  • Rusça Tercüme Çeviri
  • İtalyanca Tercüme Çeviri
  • Diploma Çeviri
  • Üsküdar Çeviri
  • Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller
  • Tez Tercumesi