Arapça Tercüme ÇeviriArapça Çeviri ve Yeminli Tercüme

UskudarTercume™ ehil dil uzmanları ile nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Arapça Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. UskudarTercume™’in Arapça mütercim tercümanlarda aradığı üstün vasıfları sitemizin kariyer sayfalarında bulabilirsiniz.

UskudarTercume™ hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun Arapça çözümleri sunmaktadır. Arapça yeminli tercüme, çeviri, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmetlerine ihtiyacınız varsa sitemizdeki formları kullanarak bizden teklif isteyebilir ya da bir müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu hizmet seçenekleri arasındaki farklar aşağıda özetle açıklanmıştır. Daha detaylı bilgiyi sitemizin Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz.

Arapça Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

UskudarTercume™ in sunduğu Arapça çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Arapça Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

Arapça – Türkçe – Arapça matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

Arapça Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

Arapça – Türkçe veya Türkçe – Arapça noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

Arapça Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Arapçaya çevrilmesidir. UskudarTercume™ çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

Arapça Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya da raporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan Arapçaya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her UskudarTercume™ hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

Arapça Çapraz Çeviri

Arapça bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin Arapça – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. UskudarTercume™ sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

Arapça Tercüme (Sözlü)

UskudarTercume™ Arapça – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, Arapça ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. UskudarTercume™ tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

Arapça Masaüstü Yayıncılık

UskudarTercume™ font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. Arapça Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir Arapça dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı Arapça dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).


Konu Etiketleri: üsküdar tercüme, Akademik, Ardıl, bürosu, ceviri, Edebi, faydalanabilirsiniz, her dilden, hizmeti, hukuki, languages, Noter, olarak, Sektörel, Serbest, Simultane, Sözleşme, sözlü, tasdikli, teknik, tercuman, tercume, Tercume Ofisi, Tercüman, tercüme, Terc  • Fransızca Tercüme Çeviri
  • Çince Tercüme Çeviri
  • İspanyolca Tercüme Çeviri
  • Rusça Tercüme Çeviri
  • İtalyanca Tercüme Çeviri
  • Tez Tercumesi
  • Diploma Çeviri
  • Arapça Tercüme Çeviri
  • Üsküdar Çeviri
  • Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller