content top
İngilizce Tercüme ÇeviriTercüme büromuzun sunduğu İngilizce tercümeler, resmi dili İngilizce olan ülkelerin Elçilik ve Konsoloslukları tarafından sorunsuz kabul edilmektedir.
Şirketimiz kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için Türkçeden İngilizce’ye ve Türkçeden İngilizce’ye tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

ÜSKÜDAR Tercüme Büromuzun Şirket Müdürü İngilizce Tercümandır. Şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyimiyle, çok çeşitli ulusal ve uluslar arası kurum ve şirketlere sunduğu çeviri hizmetleriyle iyi bilinen bir İngilizce tercüme şirketi haline gelmiştir. Gerçekleştirdiğimiz her bir projede sağladığımız kalite, profesyonellik, güvenilirlik ve verimlilik ile onur duyuyoruz.
Üsküdar Tercüme online çeviri hizmetleri sunmaktadır ve müşteri tabanı gittikçe genişlemektedir. Yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli tercüme için belgenizi bir tarayıcı ile tarayıp bize mail ile göndermeniz yeterli olacaktır.
Almanca TercümeTercüme büromuzun sunduğu Almanca tercümeler, Almanya Federal Cumhuriyeti Elçilik ve Konsoloslukları tarafından sorunsuz kabul edilmektedir.
Şirketimiz Almanya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Almanca Hakkında
Almanya’nın dünya ticaretinin öncülerinden olması Almanca dilinin, dolayısıyla da Almanca çevirinin önemini gözler önüne sermektedir. Almanya neredeyse bütün Avrupa ülkelerinin ve birçok Avrupa dışı devletin en önemli ticaret ortağıdır. Birçok ülke, ticari faaliyetlerini yürütebilmek için Almanca tercümelere ihtiyaç duymaktadır. Almanya Amerika’dan sonra dünyanın en büyük ikinci ihracat ülkesidir.
Almanca CeviriÜSKÜDAR Tercume , farklı alanlarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı Almanca çeviri hizmeti sunmaktadır. Almanca çeviri hizmeti verdiğimiz alanlar aşağıdadır; hizmet verdiğimiz konular, bu alanlarla sınırlı değildir.
Almanca Genel Çeviri
Almanca Akademik Çeviri
Almanca Simultane Çeviri
Almanca Ardıl Çeviri
Almanca Web Sitesi Çeviri
Almanca Pasaport Çevirisi
Almanca Nüfus Cüzdanı Çevirisi
Almanca Vukuatlı Nüfus Kayıt Sureti Çevirisi
Almanca Vergi Levhası Çevirisi
Almanca Ehliyet Çevirisi
Almanca İmza Sirküleri Çevirisi
Almanca Diploma Çevirisi
Almanca Transkript Çevirisi
Almanca Kitap, katalog, broşür Çevirisi
Almanca Web Sitesi Çevirisi
ve diğer konulardaki metniniz için ihtiyaç duyduğunuz Almanca çeviri hizmetini üstün kalite ve zamanında teslim ilkesi ile sağlamaktayız.
  
Tercümeleriniz Zamanında Teslim Edilir
Bir tercüme işinde en önemli noktalardan birisi de tercüme işinizin söz verilen zamanda teslim edilmesidir, Uskudar Tercüme olarak size teslim edeceğimize dair söylediğimiz tarihte işiniz tamamlanarak teslim edilmektedir.
  
Hatasız Tercüme Yapılmaktadır.
Firma olarak prensiplerimizden en önemlisi hatasız tercüme yapmaktır. Kurumsal bir firma olarak çalışanlarımız yeminli tercümanlar olmakla birlikte, tercüme işlerinizi Noter Onaylı olarak teslim etmektedirler.
  
%100 Müşteri Memnuniyeti
Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun kalacağımıza eminiz. Tüm müşterilerimize az yada çok ödeme muamelesi yerine hızlı çözümler sunma ve güler yüzle ticaret yapmak tek amacımızdır.
  
Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet Politikası
Yazılı ve sözlü tercüme işlerinizi en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Kurumsal bir firmayla çalışıyor olmanın güvencesini yaşıyacak ve çok uygun fiyatlarımızdan memnun kalıcaksınız.
  
Tercüme Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip
Bünyemizde çalışmakta olan tercümanlarımız, eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Çalışanlarımız bir çok teste tabi tutularak ve tercüme alanında deneyimli olmak koşullarıyla işe alınmaktadır.
  
Yüksek Kapasiteli Güvenlik
Tüm çevirileriniz yanlızca işi verdiğimiz çevirmenizmiz tarafından yapılmakta ve çevirilerinizi yanlızca Ofimizde gerçekleştirilmektedir. Hiç bir durum ve koşulda belge ve bilgileriniz bir başka çevirmenimiz tarafından görülmemekte ve işi alan tercümanımız ofis dışına çıkaramamaktadır..
  
Müşteri Portföyümüz
Dünyanın bir çok ülkesinden sözlü ve yazılı olarak tercüme işlerini yapmakta olduğumuz müşterilerimiz bulunmaktadır. Uskudar Tercüme olarak hizmet sektörümüzde aktif bir rol üstlenmekte ve alanında daima öncü olmaktadır.bu konuda referanslar sayfamızı inceliyebilirsiniz..
  
Bilgi ve Tecrübe
Hizmet içi eğitim anlayışımızla ve gelişen tercüme sektöründe yeni oluşum ve alanlarla ilgili sürekli olarak kendimizi ve firmamızı geliştirmekteyiz. Firmamız dünya üzerinde oluşan yeniliklere en hızlı şekilde uyum sağlamakta ve yenilikci fikirler ile çalışmalarımızı güncellemekteyiz.
content top