Ekonomik Tercüme ÇeviriEkonomik ve ticari akışın; nitelikli ve zamanında hizmet odaklı sürdüğünün bilincindeyiz. Bu bilinçle tüm ekonomi/finans/bankacılık konularındaki (Banka Evrakı, Banka Hesap Cüzdanı, Banka Hesap Durum Belgesi, Banka Hesap Ekstresi, Banka Raporları, Banka Yazışmaları, Bankacılık Dokümanı, Bankacılık, Başvuru formları, Çalışma Ekonomisi, Ekonomi Bülteni, Ekonomik Analiz, Ekonomik Veri, Finans Bülteni, Finans Ekonomisi, Finansal Analiz, Finansal Destek Belgesi, Finansal Doküman, Finansal Evrak, Finansal Makale, finans modelleri, hesap denetimi, iş planları, Kar ve zarar raporları, konsolide finansal tablo ve raporlar, Makro ekonomik anket, Mali Tablo, menkul kıymetler ve fon izahnameleri, Öz sermaye araştırma, Sigorta poliçesi, strateji araştırmaları, Teknik Şartnameler, yatırım araçları kılavuzu ve pazarlama maddeleri, yönetim kurulu raporu ve yıllık raporlar…) çeviri işlerinizi, ekonomi/finans/bankacılık terminolojisine uygun, doğru ve tutarlı olarak tam kadrolu uzman çevirmenlerimizce üretmekteyiz.

Bir çok finans terimi aynen kullanılmakta ve bu terimlerin kullanımı sırasında çevirmenin genel bir araştırma yapması zorunludur. Bu aşamada doğru kaynak/sözlük kullanılmasının önemi çok büyüktür. Çevirmenin, ekonomi-finans-bankacılık konularında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Aksi taktirde çeviride beklenen ve talep edilen bir sonucun olması mümkün değildir. Ekonomi-Finans-Bankacılık çevirilerinde, çevirilerin beklenen ve talep edilen sonuca uygun olmaması sıkça yaşanan bir olumsuzluktur. Acil Tercüme olarak, çevirmen kadrosunu oluştururken; çevirmen adayların eğitim durumları, uzmanlık alanları, çeviri tecrübesi gibi faktörler, çevirmen adayının hangi tür çevirileri profesyonel derecede üretebileceği hakkında net bir fikir vermesi için önemli unsurlardır. Bu unsurlar dahilinde çevirmen adayları deneme sürecine tabi tutulduktan sonra kadromuza dahil edilirler.


Konu Etiketleri: üsküdar tercüme, Akademik, Ardıl, bürosu, ceviri, Edebi, faydalanabilirsiniz, her dilden, hizmeti, hukuki, languages, Noter, olarak, Sektörel, Serbest, Simultane, Sözleşme, sözlü, tasdikli, teknik, tercuman, tercume, Tercume Ofisi, Tercüman, tercüme, Terc  • Özel Sektörde Çalıştığımız Dallardan Bazıları
  • Teknik tercüme
  • Düzelti Redaksiyon Tercüme Hizmetleri
  • Bankalar
  • Gümrük Tercümesi
  • Sözleşme Tercüme
  • ÜSKÜDAR NOTER YEMINLI TERCÜME
  • Üsküdar Yeminli Tercüme Bürosu
  • SAYGINER NOTER YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU
  • SAYGINER NOTER YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU